Група Єремеєва хоче створити комісію по бою в Мукачеві

Група, яку очолює народний депутат з Волині Ігор Єремеєв, хоче створення комісії щодо факту бандитизму у Мукачеві.

Про це йдеться в заяві групи, опублікованій на сторінці нардепа в Facebook.

Публікуємо її без змін та правок:

Офіційна заява депутатської групи «Воля народу» щодо початку розслідування бандитизму у Мукачеві.

Депутатська група «Воля народу» терміново розробила і зранку понеділка подає до Верховної Ради проект Постанови про створення Тимчасової Слідчої комісії щодо факту бандитизму у Мукачеві.

Не можна дати можливості в інформаційному галасі “зам’яти” ім’я справжніх замовників цих бандитів та їх мотиви. Публічно покараними мають бути і бандити , що розстріляли людей і їх покровителі!

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ ПРО БІЙ В МУКАЧЕВІ

Депутатська група «Воля народу» ще раз заявляє, що події у Мукачеві – ЖОРСТКА І НАХАБНА ПРОВОКАЦІЯ ЦІНОЮ ЖИТТЯ ЛЮДЕЙ та стабільності ситуації у цілому регіоні. Кожен свідомий українець знає, що справжні патріоти і представники Правого сектору воюють на Сході. А коли люди зі зброєю називають себе патріотами, при цьому вбивають людей у мирних українських містах, з ПТУрів та гранатометів стріляють по правоохоронцям – це зухвалий бандитизм. Увесь цей бандитський шабаш за кілька кілометрів від кордону з ЄС здатен перекреслити будь-які навіть розмови про європейське майбутнє України та безвізовий режим, і в той же час створити такі довгоочікувані для Кремля ілюстрації, що в Україні справжня громадянська війна.

Держава повинна дати рішучу відсіч цинічному бандитизму, тим більше який відбуваються під патріотичними прапорами та гаслами.

1 коментар

  1. Крим -не відам!!! сказав:

    Пацаны! Дайте п…лей этим долбаным олигархам! Сколько можно делать вид, что в Украине революция завершилась? Нет, суки, каждый ответит перед народом, а не перед продажными судьями! Слава Украине! Смерть ублюдкам при власти! Давай Дима! На тебя смотрит весь народ! Сегодня ты или…или….

Залишити відповідь