На Волині молодь мистецтвом збирала гроші для 14 бригади

Небайдужа творча молодь Володимира-Волинського влаштувала благодійний арт-вечір та збір коштів для військових 14-ї окремої механізованої бригади.

Про це повідомляє видання Буг.

Присутніх привітав Андрій Бокоч, помічник нардепа Ігоря Гузя. Він сказав, що подібні заходи повинні відбуватися у кожному місті, оскільки вони дають можливість молоді самореалізуватися. Також Бокоч запросив усіх присутніх відвідати фестиваль «Бандерштат».

Публіку розважали гурти ProVocation, AVANGARD, All star (Нововолинськ). Приємним сюрпризом був спонтанний виступ гурту «Ледь Живі».

Стильно-рокова атмосфера вечора запалила не тільки юні серця учасників вечора, а й досить зрілі музичні душі. Наступними, хто піддався музичній манії, були працівники Володимир-Волинської телекомпанії «АТМ» Вадим Музичук та Дмитро Кошлетський. Ще декілька творів разом із хлопцями – і метрам довелося звільняти сцену для молодих талантів.

Крім музичних номерів звучала і поезія. Молоді літератори мали змогу представляти авторські доробки та зачитувати вірші вже відомих авторів. Серед тих, хто взяв на себе сміливість постати на розсуд публіки, були Дімітар Загірний, Олександра Струбицька, Наталія Самолюк.

Заключною крапкою вечора став музичний номер у виконанні Віталія Мігалейка, молодого співака та гітариста з селища Жовтневого. Його щирість та запал не залишили байдужими нікого у залі.

Захід відбувся за сприяння депутата обласної ради Валентина Кошельника. Пан Кошельник пообіцяв, що сприятиме проведенню подібних заходів для молоді та ініціюватиме їх не менше, ніж раз на місяць.

Залишити відповідь