Якобчук спростував чутки про зв’язки з Микитюком

Виконувач обов’язків начальника Волинської митниці Дмитро Якобчук заперечив чутки про його родинні зв’язки з колишнім очільником Волинської митниці Романом Микитюком. Також прокоментував він і період роботи на митниці перед Революцією Гідності.

Про це він повідомив під час прес-конференції 7 липня.

«Я призначений на посаду заступника митного пропуску «Ягодин» у листопаді попереднього року. Просто у нас була реорганізація», ‒ сказав Якобчук. Тому з 6 червня 2013 року його фактично «перепризначили» у Міністерство доходів і зборів.

«Якщо коментувати те, що ви мене питаєте, то мене можна назвати людиною багатьох керівників Державної митної служби. Я працював і при Соловкову, і при Хорошковському, і при тому самому Калетнику, і при Скоморовському. А на роботу я взагалі прийшов у 1996 році, коли про Калетника ще навіть не було відомо», – розповів Дмитро Якобчук.

Щодо призначення його на митницю з подачі Микитюка головний митник відповів, що, відповідно до процедури, всі подання про призначення подає керівник митного органу. «Я їздив на Київ, на комісію, і на посаду мене призначили наказом керівника Державної митної служби», – підсумував Якобчук.

Водночас член виконкому Богдан Климчук попросив прокоментувати чутки про родинні зв’язки Якобчука з Микитюком – мовляв, подейкують, в.о. є родичем дружини Микитюка. «Це не відповідає дійсності, я не є родичем ні Микитюка, ні його дружини», ‒ сказав Якобчук.

6 коментарів

 1. Оля сказав:

  Говорити, приєднувати можна багато. А от докази та факти – це зовсім інше.

 2. Маряна сказав:

  Говорити – це не мішки носити, а створювати такий піар вигідна позиція

 3. Тетяна сказав:

  А взагалі в Україні таке поняття, як “призначення на посаду на конкурсній основі” існує? Скільки можна говорити про ваших-наших? З таким підходом до справи доведеться китайців на роботу запрошувати.

 4. Андрій сказав:

  як низько впали))) шукаємо родинні звязки… а хіба це важливо якщо в уряді куми та свати як і у ВР

 5. Олег К. сказав:

  А чим нові кращі за попередніх???? Хіба тим, що в них тарифи набагато вищі, бо в країні інфляція!!

 6. Валентина сказав:

  Комусь кортить прибрати до рук митницю, то й шукають причини не допустити “несвою” людину. По ходу ми всі родичі, бо пішли від адама і Єви. Тепер про професійні якості варто дбати. Он наголосували у парламенті за закони, що голоси відкликають. Яким місцем раніше думали?

Залишити відповідь