Подача гарячої води в Луцьку – донині під питанням

Без гарячої води лучани живуть з 21 травня. Її у місті відключили через борги підприємства «Луцьктепло» перед НАК «Нафтогаз України».

Загальна сума заборгованості підприємства – 52,8 мільйона гривень, – повідомляє Громадське. Волинь.

Борг лучан становить близько 30 мільйонів гривень. Із суми загального боргу тільки 8 мільйонів було погашено.

Депутат Луцької міської ради Андрій Осіпов у ситуації, що виникла, звинувачує міського голову та керівництво підприємством. За його словами, криза спровокована некоректними діями управління «Луцьктеплом». Її можна було попередити, якби підприємство раніше повідомило громадськості про борги.

Новопризначений директор «Луцьктепла» Юрій Паращій запевняє, що підприємство працює над вирішенням проблеми. За його словами, ведуться переговори із НАК «Нафтогаз України» стосовно відновлення газопостачання для задоволення потреб міста у гарячій воді. Однак на сьогодні домовленості досягти не вдалося: НАК відмовляється продовжувати постачання газу до повного погашення боргу луцьким підприємством.

Далеко не всі лучани знають про причини припинення постачання гарячої води, але більшість не готова терпіти такого стану речей.

Упродовж літа проблема відчуватиметься не так гостро. Але чи вирішиться вона до початку опалювального сезону – питання залишається відкритим.

Залишити відповідь