На Волині пожежники гасять торфовища

Пожежники гасять пожежі на торфовищах у Любешівському та Камінь-Каширському районах.

Про це повідомляє прес-служба волинських рятувальників.

Людська необережність у поводженні з вогнем в умовах спекотної погоди призвела до пожеж в екосистемах на території Волинської області.

Так, з 30 червня в області трапилися пожежі на торфовищах у Шацькому, Ратнівському, Камінь-Каширському та Любешівському районах. Окрім того, 2 липня рятувальники ДПРЧ-13 селища Маневичі разом з працівниками лісової пожежної охорони приборкали низову пожежу лісу на площі 0,6 гектара. А 1 липня поблизу села Немир Рожищенського району горіла суха трава на площі понад 1 гектар. Пожежу на відкритій території ліквідували рожищенські рятувальники та працівники місцевої пожежної охорони села Ясенівка.

Упродовж минулих вихідних працівники підрозділів Управління ДСНС в області працювали над ліквідацією пожеж на торфовищах у Любешівському та Камінь-Каширському районах, що трапилися 3 липня.

Станом на сьогодні, 6 липня, гасіння пожеж триває. Спекотна погода та нестача води поблизу місць виникнення пожеж ускладнюють роботу рятувальників.

3 липня також зафіксували пожежу на торфянику на території Ворокомлевської сільської ради Камінь-Каширського району. Камінь-каширським пожежникам вдалося локалізувати пожежу. Триває ліквідація горіння. Станом на 6 липня погашено 1,3 гектари торфовища. Як з’ясувалося, пожежа трапилася внаслідок необережного поводження з вогнем 60-річного мешканця села Ворокомле Івана Зубача. Винуватця притягнули до адміністративної відповідальності за статтею 77-1 «Самовільне випалювання рослинності або її залишків» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Із 3 липня співробітники ДСНС працюють над приборканням пожежі, що охопила площу близько 2 гектарів торф’яного угіддя поблизу села Бихів. До гасіння пожежі, окрім працівників ДПРЧ-12 селища Любешів, задіяно сили та засоби підрозділів ДСНС із сусідніх районів. Зокрема, для безперебійної подачі води із віддаленого вододжерела залучено пожежну насосну станцію ДПРЧ-14 селища Ратне та рукавний автомобіль з міста Ковеля. Станом на 6 липня пожежу ліквідовано на площі 1,5 гектара.

Уранці 6 липня до оперативно-координаційного центру УДСНС України у Волинській області надійшло повідомлення про пожежу на торфовищі поблизу села Гута-Боровенська Камінь-Каширського району. Рятувальники ДПРЧ-8 Каменя-Каширського, прибувши на місце події, констатували: вогнем охоплено 0,03 гектара угідь. Горіння вдалося ліквідувати.

Залишити відповідь