Гунчик проґавив мільйони євро для Волині, – депутат

Через владні недопрацювання Волинська область може не отримати ані копійки із 100 мільйонів євро на інфраструктурну мережу.

Про це в інтерв’ю ВолиньPost заявив депутат облради Володимир Бондар.

Бондар заявив, що на минулому тижні стало відомо, що міжнародні структури дають допомогу українському уряду. Одним з напрямків такої допомоги є розвиток інфраструктурних проектів.

«Мінфін звернувся до областей (це йде через державу Польща) – до двох прикордонних областей з державою Польща – Львівська область і Волинська область, Мінфін звернувся за пропозиціями, як ми бачимо використання цих коштів на нашу інфраструктурну мережу. Всього виділялося біля 100 мільйонів євро: Львівська область написала плани, проекти на 70 мільйонів євро. Скоріш за все, їй ці кошти виділять», – каже депутат.

Натомість Волинська область не написала жодного плану і жодної копійки на Волинь не прогнозується. «

НМені сказали люди, які займаються цим проектом: «Ну що ви там? Ви цікаві хлопці, що ж Ви не ініціюєте?». Ці кошти підуть просто на розвиток інфраструктури, скажімо так, на них претендує сьогодні митниця, а Волинська область не отримає нічого, а могла б отримати ремонт наших доріг за кошти з залученням з державного бюджету», – заявив Бондар.

Водночас він розповів: «Ми з цим питанням прийшли до голови обласної адміністрації. Він нас навіть не прийняв. Звісно, ми не будемо, розумієте, якщо нас не пускають у двері, лізти у вікна. Безперечно, що на такі питання не вистачає уваги голови обласної адміністрації. Більше того, в нього не вистачає часу на спілкування з депутатами обласної ради, тоді мене цікавить: на що в нього вистачає час і чим ця людина займається? Мені здається, що це дуже хибне уявлення про функціонування місцевого самоврядування, коли не зрозуміла і не донесена думка депутатів обласної ради, які, безперечно, мають своє бачення тих чи інших питань, але не завжди це бачення є поганим. Ми не потрапили до голови облдержадміністрації і в результаті це питання, очевидно, на Волині буде не вирішене і ми недоотримаємо, на жаль, тих коштів. Вони будуть освоєні в державі Україна, напевно, митниця отримає нове якесь обладнання з цього приводу. Воно, безперечно, допоможе нам, нашій державі, але інфраструктурні проекти на Волині, принаймні в частині цього проекту, діяти не будуть, на жаль».

Залишити відповідь