Мер Саганюк вирішив створити «комісію по білбордах»

У Володимирі-Волинському хочуть створити комісію, яка контролюватиме зміст білбордів.

Як пише БУГнеподалік дошкільного закладу №8 “Волошка” встановили рекламу з зображенням пляшки пива. “Мінскае” пропагували із порушенням законодавчих норм України, бо борд стояв значно ближче, ніж передбачених законом 300 метрів.

У міськвиконкомі відповідальних знайшли. Однак, вони тільки плечима знизували, мовляв, про ситуацію не в курсі, батьки не скаржилися.

Зрештою, “Мінскає” прибрали. “Однак, на його місці з’явився борд, який прямо ображає гідність міського голови Петра Саганюка – “Лист від князя Сагана до волинського пана”, – пише видання.

Саме такі події змусили мера Володимира-Волинського задуматися над створенням спеціальної структури при міськвиконкомі, яка б відповідала і затверджувала зміст того, що чепляють на білборди.

“Треба створити спеціальну структуру, яка затверджуватиме зміст реклами, яку планують клеїти у місті. Архітектура відповідає лише за технічні моменти розміщення конструкцій, а от моральність, зміст, наповнення бордів має також хтось серйозно контролювати і погоджувати!” – резюмував на оперативній нараді Саганюк.

1

DSC_0005-1024x685

12

Залишити відповідь