Нетверезий лучанин «приліг» відпочити на високовольтних дротах

Нетверезий чоловік у Луцьку виліз на високовольтну електроопору і ліг відпочити на верхніх траверсах, які тримають фазові дроти.

Пригода трапилася сьогодні, 30 червня, на вулиці Замковій, неподалік Замку Любарта, ‒ пише Під прицілом.

О 13:48 перехожі зателефонували на службу 101 та повідомили, що на електроопорі на висоті близько 15 метрів знаходиться чоловік, який неспроможний злізти без сторонньої допомоги.

На місце події направили чергову варту Частини спеціальної пожежної техніки міста Луцька. Рятувальники піднялися на електроопору штурмовою драбиною. За допомогою рятувального спорядження бійці ДСНС допомогли чоловікові спуститися на землю.

Підприємці, які працюють на ринку «Центральний», розповіли, що чоловіка звати Віктор. На ринку він підробляє вантажником. Свідки також розповіли, що, перебуваючи у нетверезому стані, Віктор виліз на електроопору і звідти, стоячи на одній нозі та тримаючись рукою за високовольтний дріт, хрестився та привітно махав перехожим. Після цього він намагався видряпатись на саму верхівку стовпа. Згодом нетверезий лучанин втомився та ліг відпочити на одному з верхніх траверсів.

Залишити відповідь