«Днюха патріота»: друзі, душевна музика та добрі справи

На своєму дні народження відомий волинський бард Сергій Шишкін виконував улюблені пісні та закликав активно долучатися до розвитку «Озерного вітру».

«Днюху патріота» Сергія Шишкіна відсвяткували 26 червня.

Завітали на день народження барда декілька десятків гостей. У залі панувала тепла, майже сімейна атмосфера. Гості за келихом вина насолоджувалися неперевершеним співом Сергія Шишкіна. Присутні зустрічали спів барда оплесками та вигуками «браво!»

«Я зібрав друзів–музикантів  від Києва до Тернополя, вони сьогодні тут. Ми сьогодні проводимо захід на підтримку унікального креативного простору «Озерний вітер»… Все буде дуже тихо, відкрито і щиро», – розповів музикант.

Сергій Шишкін пригадав, що минулого року Темур Юлдашев, війський, який загинув на Сході, на запрошення Костянтина Зінкевича завітав на його минулий день народження. Загиблому Герою бард присвятив пісню.

«Днюха патріота» виправдала свою назву  – іменинник прийшов у вишиванці та кепці «укри», а на святі звучала виключно українська музика, або музика «українського походження» – хіти «відомого лемка» Луіса Армстронга у виконанні Василя Карапулька.

Відсвяткувати день народження Сергія Шишкіна завітали музиканти. Кілька пісень для винуватця свята виконала співачка Галина Конах,  Іванна Ворошилюк виконувала на скрипці неперевершені українські пісні в новій обробці, а також заграла спеціально написану для іменинника пісню. Завершив програму ліричний гурт «Дайте спокій».

Впродовж «Днюхи» іменинник приймав поздоровлення та радував гостей своєю музикою. Поміж тим Сергій Шишкін постійно нагадував гостям про можливість пожертвувати кошти для розвитку дитячого центру «Озерний вітер», який облаштували у родинному гнізді Покальчуків.

На свято музиканта завітали й активісти, які займаються створенням креативного простору. Про ідею та мету проекту розповіла Марія Доманська. Сергій Рижков подякував барду за його творчість, та назвав Сергія Шишкіна справжнім захисником культури.

Кошти, вилучені на Дні народження Сергія Шишкіна спрямують на розвиток «Озерного вітру».

1 коментар

  1. наталка сказав:

    Тимур ЮЛДАШЕВ!!!!!!! А не Мустафаєв ((((((((

Залишити відповідь