З’явилося відео з п’яним чиновником, який скоїв аварію в Луцьку

В інтернеті опублікували відео з місця аварії, яку скоїв начальник господарсько-технічного відділу Луцької міської ради Ігор Давидов.

Ролик на Youtube опублікував громадський активіст Сергій Абрам.

Нагадаємо, Давидов виїжджаючи з парковки, зачепив авто припарковане навпроти скверу, в якому стоїть пам’ятник Святому Миколаю. Незначне пошкодження отримала машина депутата міськради Миколи Яручика.

Міський голова Микола Романюк звільнив чиновника, бо він був посеред дня п’яний за кермом. Експертиза показала, що в його крові було 2,08 проміле алкоголю.

Як розповів Абрам, чиновника затримав перехожий, який помітив, що Давидов, зачепивши авто депутата, спробував продовжив рух авто. Чоловік підійшов до машини і витягнув Давидова, викликав ДАІ.

На відео видно, що чоловік “під шафе”.

 

3 коментарі

  1. Павло сказав:

    Можна подумати, що Романюк раніше не знав, що його підлеглий їздить під алкогольнимит випарами. Лише після авріїї змушений був вдатися до радикальних кроків. Добре, що на цей раз постраждало лише залізо…

  2. Ділетант сказав:

    А депутата чого не притягнули за паркування авто на тротуарі та біля пішохідного переходу

  3. Віктор Прокоф'йович сказав:

    Відкупитися від гаїшників за градус коштує 200 – 300 доларів, а Давидов їх нах.. послав! Поважав його завжди за те що він не хітрожопа продумана істота,а принципова людина зі всьома своїми перевагами та недоліками.

Залишити відповідь