Луцьк: сотня родин два тижні були без світла

Більше сотні сімей не мали у своїх домівках світла, ситуація з перебоями тривала впродовж двох тижнів.

Скарги в Луцькій міській раді фіксували з 9-го по 22-ге червня, частина з них надходила через аварії на лінії електромереж, – повідомляє інформаційне агентство Волинські Новини.

Раніше повідомлялося, що на Волині майже усі електромережі зношені. Йшлося про те, що тисячі кілометрів повітряних і кабельних електроліній області в аварійному стані. Окрім того, є низьковольтні електромережі, які звели у 60-70-их роках минулого століття – вони потребують негайної заміни.

Під час оперативної наради Луцького міського голови вчора, 23-го червня, директор департаменту «Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку» Лариса Карп’як поінформувала, що за цей період надійшло 159 звернень.

«Звернення стосувалися відсутності електропостачання в житлових будинках та квартирах. Перебої пов’язані як із плановими відключеннями, так і з аварійними. Про відсутність електроенергії повідомляли мешканці, які проживають за адресами: вулиця Дубнівська, 63, 65; Софії Ковалевської, 23а, 28,52; Декабристів, 27; Мазепи, 10; проспект Відродження, 9,20; Соборності, 14, 32а; вулиця Кравчука, 15; Арцеулова, 10; Селищна, 106; Вахтангова, 16», – доповіла Карп’як.

Зі її слів, всі аварійно-ремонтні роботи виконали. Цим займалася Луцька міська філія ПАТ «Волиньобленерго».

Залишити відповідь