Гузь: Микитюк формує групу підтримки серед владців і активістів

Нардеп від Волині Ігор Гузь вважає, що колишній начальник Волинської митниці Роман Никитюк активно готує собі “групу підтримки”.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

“Опрацьовуються окремі “революціонери”, власники ЗМІ, правоохоронці та владці”, – зазначив Ігор Гузь.

Як приклад він навів голову облради Валентина Вітра, який вчора зустрічався з Микитюком. Вітер отримав від останнього “деякі документи”. До допису Гузь додав фото зустрічі, якими поділилися “свідомі патріоти”.

“Хочу застерегти всіх можливих учасників групи підтримки даної персони. Виступаєте за Микитюка? Значить виступаєте за повернення до влади регіоналів та людей Калетніка і тут не може бути ніякої дискусії!

Всім іншим хочу сказати, пропустимо цього “кадра”, завтра будемо мати біля керма області Колісника, Курилюка, Башкаленка…”, – йдеться у дописі нардепа

 

3 коментарі

  1. 12345 сказав:

    Хочется застерегти… А то що буде, знову переслідування? То чим кращі за тих, кого недавно заборонили законодавчо? Хотілося б застерегти слухати таких балакунів як Гузь з підгузниками, які ніколи в житті палець в палець не вдарили, але учать жити по своїх правилах нас, темних і далеких від євроцін

  2. Павло сказав:

    Не важливо, що Гузь десь, колись, щось не зробив. Важливо, щоб нині він зайняв правильну позицію щодо колишніх РигоАнальних злодюг у митній справі України, адже Ромцьо уже пройшов чимало областей. І що, нині знову будемо спостерігати, як цей перець набиватиме власні кишені поборами на митниці?

Залишити відповідь