Волинську митницю віддають депутату від ПР, – нардеп

Нардеп від Волині Ігор Гузь через соціальну мережу Facebook заявив про те, що на пост начальника Волинської митниці ФДС претендує Роман Микитюк, який тривалий час очолював Ягодинську митницю у краї.

Про це пише Волинський інформаційний портал.

Як пише Ігор Гузь, за наявною в нього інформацією Роман Насіров, що призначений головою Державної фіскальної служби за пропозицією Блоку Петра Порошенка, подав кандидатуру Романа Микитюка на призначення начальником Волинської митниці ДФС.

Як уточнює дописувач, того самого Романа Микитюка, який обирався до обласної ради в якості члена Партії регіонів та входив до групи колишнього голови ОДА Бориса Клімчука «Рідна Волинь». Саме Микитюк під час правління Януковича був начальником Ягодинської митниці з жовтня 2011 року по вересень 2013 року.

Рішення має розглядатися на колегії Державної фіскальної служби у вівторок 23 червня цього року.

«Сьогодні-завтра буду мати з цього приводу розмову з прем’єр-міністром України Арсенієм Яценюком. А вже завтра, разом з Ігорем Лапіним будемо виступати по цьому питанню у парламенті. Звертаюся до всіх тих хто був на Майдані з закликом не допустити цього призначення! Не зважаючи на те, по яку сторону барикад Ви сьогодні, адже повернення таких одіозних фігур на ключові посади в області є неприпустимим та злочинним!» – пише він.

Залишити відповідь