Комісія Луцькради підтримала ідею вулиці Мойсея

Профільна комісія Луцької міськради підтримала ідею перейменування частини проспекту Перемоги на честь Героя Небесної Сотні Василя Мойсея.

Про це йшлося під час засідання постійної комісії міської ради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою 17 червня, – пише ВолиньPost.

Секретар Луцької міської ради Сергій Григоренко у своїй доповіді зазначив, що для того, аби у майбутньому мешканці перейменованої вулиці не мали зайвих клопотів із зміною документів на квартири та прописки у паспортах, було запропоновано перейменувати лише частину проспекту Перемоги від історичного факультету Східноєвропейського нацуніверситету імені Лесі Українки до кінотеатру «Промінь».

За словами Григоренка, на цій ділянці вулиці знаходяться лише адміністративні будівлі і Меморіал вічної слави, на якому похований волинян, Герой Небесної Сотні Василь Мойсей. Жодного житлового будинку перейменування вулиці не торкнеться.

Члени комісії підтримали пропозицію секретаря Луцької міськради і рекомендуватимуть депутатам проект рішення про часткове перейменування проспекту Перемоги на честь Героя Небесної Сотні Василя Мойсея.

Залишити відповідь