Як дати друге життя старим речам? Інструкція луцьких винахідників

Раніше Олег Мельничук і Тарас Мельник поділилися досвідом як вони винайшли спосіб як зі старої вінілової платівки зробити унікальний вінтажний вимірювальний прилад, для будь-яких ужиткових потреб.

Сьогодні вони вирішили розповісти як створити унікальний хендмейд годинник власними руками, що тішитиме Ваше око кожного дня.

«Використавши вінілову платівку і акрилові фарби можна створити неймовірний елемент інтер’єру, якому позаздрить будь-який дизайнер. Для того, щоб створити свій витвір мистецтва, попередньо необхідно уявити і намалювати на папері що саме Ви б хотіли бачити на годиннику. Коли Ви намалювали свою ідею, перенесіть ескіз на платівку і починайте процес творіння. Навіть якщо у Вас не вийде за першого разу, не  розчаровуйтеся, спробуйте знову з іншим, можливо дещо простішим малюнком.

До речі це чудова ідея для занять з дітьми! Уявіть як цікаво буде дітям спостерігати свій власний витвір на стіні у свої кімнаті! Адже дизайн годинника обмежується лише вашою фантазією!» – діляться досвідом винахідник – « От і ми починали із зовсім простих малюнків. Але досвід приходить з часом!»

Нагадаємо, що раніше хлопці поділилися з нами як саме з’явилася ідея створення годинників та інших приладів з вінілової платівки. Більше того Тарас та Олег повідомили що вже працюють над тим, щоб запатентувати свою технологію виготовлення таких декоративних виробів.

image001

 

1 коментар

  1. Журавель сказав:

    Ахах ахах вкрасти ідею і запатентувати маладци красавци уважаю

Залишити відповідь