З «Автомайдану України» пішов заступник керівника організації

Заступник очільника однієї з найпотужніших волонтерських організацій Волині «Автомайдану України» Андрій Попик  вийшов з лав структури.

Про це він написав у Facebook.

“Багато чого було зроблено за останні півтора року мого перебування в ГО «Автомайдану України» і активна участь у формуванні організації і сам розвиток організації. З підтримкою друзів, активістів та побратимів, було одягнено та накормлено, певно понад тисячі бійців-героїв, як на полігонах так і безпосередньо на передовій. Спільно пригнано, поремонтовано та перегнано на війну понад 50 автомобілів (навіть долучався до перегону військового Хамера, ото техніка скажу я Вам, АРМІЯ SOS і Богдан Ілляшик, Ви просто мега волонтерські монстри)”, – висловився громадський активіст.

“Активно долучався до соціальних проблем (патрулювання міста в нічний час заради спокою міщан, був один з тих хто ініціював винесення на розгляд питання злочинного відношення до комунальної власності у “Лісовій пісні” та ще багато різного було зроблено у лавах дійсно дієвої організації). Дякую усім побратимам з ГО “Автомайдан України” за довіру, підтримку та Вашу активність. Дуже розраховую на неї і в подальшому. Перепрошую може колись когось і образив, але завжди намагався бути щирим та відвертим”, – додав він.

“Чому склав повноваження заступника керівника і вийшов з ГО?  Просто набридло своєю працею створювати ім’я людині котру спочатку не розумів, потім не рахувався, а тепер і не поважаю. Іншого виходу як здійснити такий крок я не бачив. Можливо влиття свіжої крові в керівництво ГО дасть нові поштовхи до його розвитку. На закиди, що хтось мені платить, то най заплатить нарешті, а то грошей зовсім немає”, – пояснив він та додав, що не покине волонтерство і подякував побратимам з організації.

Залишити відповідь