У Володимирі колишній коледж хочуть віддати під житло для солдатів

Колишній медико-технічний коледж у Володимирі-Волинському має всі шанси стати житлом для учасників АТО.

Про це йшлося під час міжнародної конференції «Роль ЗМІ в суспільстві», яка відбувалася 8-9 червня, ‒ пише Місто Вечірнє.

Так, під час заходу відбулася презентація оздоровчого комплексу для воїнів АТО у м.Володимирі-Волинському.

Основні положення проекту висвітлили директор Луцького центру з надання безкоштовної вторинної правової допомоги Олена Черьомуха та власник луцької ремонтно-будівельної фірми Володимир Єлисеєв. Сама презентація відбулася у приміщенні колишнього медико-технічного коледжу. Майбутній комплекс для бійців планують розташувати саме тут.

Проект ‒ тільки на початковій стадії розробки, тому потребував конструктивної критики. Олена Черьомуха та Володимир Єлисеєв бачать майбутній комплекс як багатоквартирний будинок, перший поверх якого обладнано для інвалідів.

Громадські активісти зазначають, що будинок для воїнів АТО матиме обласне значення. А Володимир-Волинський вибрали із двох причин: по-перше, там є військова частина, по-друге, порожнє приміщення колишнього коледжу на Устилузькій.

Проект викликав немало дискусій. Українські журналісти, ядро яких становили представники організації «4 влада», радили створити котеджне село – схожа ідея вдало втілилася в Київській області. Олена Черьомуха сказала, що це потребуватиме більше коштів, ніж планується залучити.

Інтерес проявили і польські гості, які сприятимуть адаптації старого приміщення під квартири учасникам АТО. Пораховано, що площа будинку вміщає близько 150 кімнат. Безперечним плюсом є наявність каналізації, газу та води, що значно здешевить процес. Усе це вказує на те, що проект реалізують саме на вулиці Устилузькій.

Власник будівлі Григорій Стеценко розповів, що після закриття медико-технічного коледжу споруда три роки простояла без призначення, тому він задоволений, що зараз із неї буде користь. Організатори конференції розповіли: значних кроків у реалізації варто чекати вже через місяць.

Залишити відповідь