Прокурор розпов, як на Волині борються з наркоторгівлею

Прокурор Волинської області Дмитро Чепіжак на прес-конференції розповів про те, як борються з наркообігом на Волині.

Про це повідомляє Волинський Інформаційний Портал.

За словами керівника обласної прокуратури Дмитра Чепіжака, за п’ять місяців поточного року на Волині викрили 141 злочин у сфері обігу наркотичних речовин.

Продовжується активна боротьба з наркоторгівлею. Під час спілкування із журналістами та громадськістю прокурор нагадав, що спецпідрозділом служби безпеки викрили групу у складі трьох осіб, які упродовж січня-лютого 2015 року на території нашої області та міста Києва незаконно виготовляли, переправляли та збували в особливо великих обсягах амфетамін. У цьому провадженні вилучено понад 400 грам чистого амфетаміну.

Наразі досудове слідство вже завершено. Ковельська міжрайонна прокуратура підтримується державне обвинувачення щодо 30-річного чоловіка, який у орендованій квартирі організував нарколабораторію та виготовляв наркотичну речовину.

Також працівники прокуратури області підтримують державне обвинувачення стосовно громадянина, який незаконно через «Нову Пошту» збував наркозалежним особам сильнодіючі лікарські засоби, а здобуті злочинним шляхом кошти розміщував на банківських рахунках.

Загалом за п’ять місяців викрито 141 злочин у сфері обігу наркотичних речовин. Також посилено і судову репресію проти наркотогорвців. Чотири роки позбавлення волі отримав волинянин за те, що переслав у конверті в місця позбавлення волі наркотик – «бупренорфін», який містився в таблетках «субітекс».

У травні Любомльським райсудом за контрабанду прекурсору – псевдоефедрину засуджено двох осіб – до 5 та до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Вже в червні вироком Нововолинського міського суду за контрабанду та збут амфетаміну особі призначено покарання у виді 9 років позбавлення волі. Співучаснику у вчиненні контрабанди цього наркотику – 5 років позбавлення волі.

Залишити відповідь