На Волині керівництво районів вправлялося у стрільбі

У Володимирі-Волинському з 8 до 12 червня відбуваються командно-штабні навчання.

Традиційно навчальні збори проходять за участю органів військового управління та підрозділів Збройних Сил України, інших військових формувань та правоохоронних органів, ‒ повідомляють у прес-службі Ковельської РДА.

10 червня 2015 року на військовому полігоні в/ч А1008, що у Володимирі-Волинському, командно-штабні навчання зібрали й усіх голів райдержадміністрацій та районних рад області, а також міських голів та їх заступників із Володимира-Волинського, Ковеля, Луцька та Нововолинська.

Під час навчання відпрацьовувався механізм взаємодії між військовим командуванням і місцевими державними адміністраціями щодо спільного планування та виконання завдань територіальної оборони.

Загалом заняття розподілили на три умовні етапи. Зокрема, перший етап передбачав ознайомлення з основними принципами територіальної оборони, структурою та умовами розміщення роти охорони Володимир-Волинського ОРВК. Навчання на цьому етапі провели радник голови обласної державної адміністрації Борис Кондратюк та начальник місцевого військового комісаріату майор Руслан Яцій.

У межах другого етапу спецгрупа роти продемонструвала, як знешкодити «групу порушників», які намагалися подолати блокпост, що перебував у зоні відповідальності бійців.

Аби покращити рівень професійної підготовки військовослужбовців, з особовим складом планується також удосконалити практичні навички з тактико-спеціальної підготовки, володіння стрілецькою зброєю, орієнтування на місцевості, виконання підривних робіт. Окрім того, бійці повинні оволодіти вміннями надання першої медичної допомоги та користування сучасними засобами зв’язку, а також отримати психологічну підготовку до виконання завдань за призначенням.

Під час третього етапу для керівників районів та міст організували стрільби з різноманітної стрілецької зброї та метання учбових гранат. Тож вони почергово виконували завдання зі стрільби з гранатомета, пістолета «Макарова», АК – 74 та кулемета. Із завданням впоралися усі. Окрім того, представники органів влади на практиці ознайомилися з принципами розміщення рот охорони, їх тилового забезпечення, особливостями управління підрозділом під час виконання завдань територіальної оборони.

Залишити відповідь