На Схід з Волині відправили передачі з допомогою

Волинська волонтерка прозвітувала про дві передачі з допомогою бійцям на Схід.

Про це Наталія Толмачова розповіла на своїй сторінці у Facebook.

З Волині військовим, які воюють на Сході, відправили дві посилки. До допомоги долучилися, як волиняни, так і благодійники з закордону.

«Дякую купі народу, які допомогли спакувати ці передачі. там є і італійське, і німецьке, і спонсорське, і принесене добрими людьми – дякую вам всім, друзі!!!
– поїхала передача на Днєпр до волонтерки Нелі, яка відправляє в останню дорогу додому наших 200-х. це речі, які передала моя сестричка і футболки – білі та чорні, які я відібрала з усіх ваших передач.. дякую вам всім, друзі.
– також передачка для Oksana Blaschuk та її дівчат на службі))
– передача медикаментів на Маріуполь. Lesya TsybakВолинський центр допомоги бійцям АТО, пан Петро, Андрій Когут, дякую вам всім!! там наші ліки вже чекає головний лікар госпіталю. і ще є постійна потреба в перев’язочних матеріалах.

– Yuliia Rossinska, ну і тобі передачка) там медикаменти від Лесі Цибак, та «Антихлор» від Myroslav Vatashchuk, яким я дуже вдячна))

– дякую безвідмовному Yura Yuriyovich, який катав мене по всіх НП, поки я збирала і віддавала передачі)) дай йому, Боже, здоров’я!!

– і дякую Zhanna Chernega за промокод – це була передача на Маріуполь) а також дякую редакції «Вісник+К», яка виділила 300 грн на решту посилок», – йдеться у дописі.

Залишити відповідь