Самооборонівці закликають звільнити очільника Волинської митниці

Активісти «Самооборони Волині» закликають центральне керівництво Державної фіскальної служби звільнити виконувача обов’язків начальника Волинської митниці Андрія Андрейківа (на фото).

Про це заявив у вівторок, 9 червня, під час спілкування із представниками спеціальної робочої групи, делегованої на Волинську митницю із Києва, керівник відділу протидії корупції «Самооборони Волині» Анатолій Сковера.

За його словами, у відділу протидії корупції є інформація про те, як на Волинській митниці влаштували систему збору «кешу», який передають від звичайних інспекторів «наверх».

Проте за такі схеми карають (якщо карають) лише на нижчому рівні, натомість керівництво уникає відповідальності. Також він зауважив, що керівництво митниці уникає спілкування із громадськістю.

Нагадаємо, на Волинь прибула робоча група на чолі із представником центрального апарату Державної фіскальної служби, щоб перевірити роботу Волинської митниці. Підприємців заохочують інформувати спеціалістів, якщо митники будуть створювати перешкоди для їхнього бізнесу. Такі факти будуть перевіряти.

Залишити відповідь