Нововолинськ: багатоповерхівку відключили від газу

У Нововолинську на вулиці Нововолинській, 53 багатоквартирний гуртожиток уже другий день відключений від газу.

8-го червня без попереджень та пояснень о 16:00 у п’ятиповерховому гуртожитку відключили газ, ‒ пише видання Буг.

Як ідеться в публікації, мешканці спочатку подумали, що проводяться ремонті роботи. Проте після дзвінків у нововолинське управління газового господарства виявилось, що ЖКП не перераховує коштів за газ. Тому, через заборгованість, яка накопичилась, три під’їзди гуртожитку залишились без постачання газу на невизначений термін.

Із відповідними питаннями мешканці звернулись у міську раду. Оскільки міського голови Віктора Сапожнікова на місці не було, люди звернулись до його першого заступника Володимира Рожелюка.

«Рожелюк сказав, щоб ми не давили на жалість дітьми-інвалідами та хворими. Якщо щось не подобається, то купуйте приватне житло і не матимете проблем, а ні – змушуйте сусідів платити по рахункам. Із січня цього року ЖКП не переводить кошти, проте більша частина мешканців справно оплачують рахунки за газ, а змушувати когось це робити ми не маємо права», – розповідають обурені мешканці гуртожитку.

У ЖКП №2, на балансі якого знаходиться гуртожиток, пояснюють, що із початком цього року заборгованість по будинку по вулиці Нововолинська, 53 за газ та електроенергію зросла майже на 30 тис. гривень, загальний борг складає 67 тис. гривень. Тому, відповідно до законодавства, мешканців попереджують про необхідність сплати, а інакше – відключення.

Начальник ЖКП Михайло Арсентійович пояснює, що ситуація із заборгованістю загострюється, і це найбільше стосується гуртожитків міста, адже платоспроможність людей знижується, а ціни на послуги зростають. Аби вирішити ситуацію будуть проводитися роз’яснювальні роботи із боржниками, адже страждають і ті хто платить.

Як стало відомо сьогодні, 9-го червня, о 16:00 газопостачання у гуртожитку пообіцяли відновити. У нововолинському управлінні газового господарства кажуть, що мешканців гуртожитку повідомляли про відключення за десять днів, адже ЖКП не перевірив необхідні кошти

Залишити відповідь