У Луцьку біля «Там Таму» затримали псевдоволонтера

На зупинці поблизу гіпермаркету Там-Там, з боку Варшавського ринку, небайдужі лучани затримали псевдоволонтера. На місце події вони і викликали правоохоронців.

Міліціонери вилучили у псевдоволонтера документи і забрали його у міськвідділ для з’ясування усіх обставин справи, – повідомляє Інформаційне агентство Волинські Новини.

Волонтер Дмитро Шума розповів: пійманого нині чоловіка тиждень тому активісти вже затримували на Театральному майдані у Луцьку. Тоді, нібито волонтер, збирав кошти для військових від благодійного фонду Святої Марії. А цього разу, так би мовити волонтер, змінив камуфляжну форму і працював у районі ринку.

Сам затриманий на запитання, чому за тиждень він змінив «місце роботи», або, радше, благодійний фонд, відповів, що він допомагає тому, хто цього потребує. Сьогодні – це військові на Сході. А завтра – це можуть бути інші нужденні, тому, мовляв, зміна назви БФ для нього особисто не мають значення.

У міськвідділ псевдоволонтера супроводжували активісти Автомайдану України. Як розповів координатор штабу Сергій Кушнір у коментарі виданню, чоловік не мав з собою дозвільних документів, а лише бейджик з іменем Іван Миколайович Харко.

Активіст зауважив, що чоловік не є з команди сумнозвісних львівських псевдоволонтерів, яких вже неодноразово затримували у Луцьку та Волинській області. Натомість, шахрай стверджує, що збирає кошти на користь ВГО «Велике Козацьке Коло».

Нині чоловік перебуває на допиті у Луцькому міському відділі міліції, про деталі справи видання проінформує згодом.

Залишити відповідь