Волинські благодійники передали особливим дітям допомогу

Благодійний фонд «Волинь 2014» передав вихованцям Заболотівської спеціалізованої школи-інтернату одяг, взуття, посуд та інші необхідні речі.

Про це повідомляє прес-служба благодійників.

Активісти благодійного фонду «Волинь-2014» приїхали у Заболотівську спеціалізовану школу-інтернат, щоб передати допомогу. Заклад знаходиться у селищі Заболоття, що в Ратнівському районі.

Наразі півсотні особливих дітей після закінчення навчального року займаються в таборі праці та відпочинку з цілодобовим перебуванням, який функціонує на території інтернату, ще стільки ж вдома на канікулах. При школі діти розважаються, ходять в туристичні походи та допомагають будівельникам оновлювати навчальний заклад.

За словами директора школи-інтернату Тетяни Арендарук, всі учні потребують любові та допомоги з боку дорослих, а працюють з ними – люди чуйної душі та великого серця.

«Впродовж цілого навчального року ми прививаємо нашим учням навики гостинності та адаптовуємо їх до навколишнього світу. Оскільки те, що діти побачать тут, в майбутньому їм пригодиться в дорослому житті. Наша місія полягає в тому, щоб показати їм, як треба жити. Необхідно, щоб вони зрозуміли, що є таке життя, до якого б вони прагнули та мріяли», – наголосила керівниця.

Окрім цього вона додала, що корекційно-відновлювальний виховний навчальний заклад має великі потреби, адже там навчаються особливі діти з п’яти районів Волині: «Учні знаходяться не на повному державному утриманні, тому нам необхідна підтримка людей, які за покликом душі та велінням совісті займаються благодійністю».

Активіст благодійної організації Ігор Лещенко розповів, що Фонд співпрацює з різними структурами, які мають можливість надавати допомогу.

«Сьогодні в Заболоттівську спеціалізовану школу-інтернат ми передали дитячий одяг та взуття, посуд, постільну білизну, дитячі іграшки та картоплю. Ідея співпраці з цим навчальним закладом виникла не випадково. Цією школою вже декілька років опікується обласне управління Служби безпеки України. Оскільки Фонд має можливість надати гуманітарну допомогу дітям, то ми прийняли рішення привезли її сюди, а транспорт забезпечило керівництво силовиків», – розповів він.

Як розповіла Тетяна Арендарук, в школи налагоджений тісний зв’язок з волонтерами. Діти своїми руками виготовляють вироби з дерева та вишивають для благодійних ярмарків, а виручені гроші передають воїнам. Крім того, вихованці інтернату пишуть солдатам листи.

Також активісти фонду розповіли, що діти потребують спортивний зал. В 2012 році на території школи розпочали його будівництво. Заклали фундамент та збудували металевий каркас, на що витратили майже мільйон державних грошей. Наразі будівництво «заморожено», а діти на уроки фізкультури ходять в старенький будиночок, який знаходиться поруч. На завершення спорудження спортзалу, за розрахунками 2012-го року, необхідно було віднайти три мільйони гривень. Тепер треба значно більше, адже подорожчали будівельні матеріали.

IMG_20150604_115111 IMG_20150604_142629

Залишити відповідь