Скандальний луцький прокурор не приходить у суд

Прокурор, якого звинувачують у неналежному виконанні службових обов’язків, не з’являється у суді. Хоча посадовець оскаржує догану у Волинському окружному адміністративному суді.

Про це повідомляє Під прицілом.

Нагадаємо, що Сергія Масалова та його підлеглого Романа Довжика притягнули до дисциплінарної відповідальності за те, що при розслідування провадження за фактом ДТП, яка мала місце у травні минулого року поблизу Луцька, слідчі органи намагалися притягнути до відповідальності жінку, яка навіть не перебувала за кермом автомобіля.

Разом з тим, при розслідуванні даного провадження було багато неточностей, на які Сергію Масалову та Роману Довжику вказував слідчий, який «вів» цю справу.

Однак попри це, нинішні позивачі наказали справу готувати до суду, а лучанці Тетяні Павличко оголосити про підозру.

Втім Луцький міськрайонний суд виправдав лучанку за недоведеністю її вини. Тоді прокуратура Луцького району подала апеляцію на вирок і програла.

Разом з тим, сама ж Тетяна Павличко написала скаргу на дії працівників прокуратури Луцького району до обласної прокуратури.

В подальшому це потягло за собою службову перевірку та винесення догани прокурору Луцького району Сергію Масалову та його підлеглому Роману Довжику, яку вони пішли оскаржувати до волинського окружного адмінсуду.

Ми вже писали про те, що прокурори подавали спільний позов, однак головуючий суддя по справі Руслан Денисенко роз’єднав провадження у два окремих.

У справі за позовом Романа Довжика суд оголосив перерву для ознайомлення із матеріалами перевірки.

Натомість справа за позовом Сергія Масалова відбувала без його участі.

Раніше, суддя уже оголошував перерву, так як Сергій Масалов прийшов до суду без документів, а тому був недопущений до судового слухання. Тому судді дав можливість позивачу таки відстоювати свої права в суді. Втім після перерви прокурор Луцького району до суду не повернувся, а подав клопотання про те, що він перебуває на лікарняному і просить слухати справу без його участі.

Можливо, це було викликано увагою журналістів до цієї справи, оскільки і Роман Довжик, і Сергій Масалов категорично заперечували проти відеозйомки в суді, мотивуючи це тим, що це «закрите прокурорське питання».

Втім і зараз суд оголосив перерву у слуханні, аби витребувати додаткові матеріали по справі.

Нагадаємо, у ЗМІ повідомляли, що кілька років тому напередодні святкування Нового року на той час прокурор Ковельщини Сергій Масалов, перебуваючи за кермом власного авто, у селі Милуші Луцького району збив 17-річну дівчину. Однак правоохоронець не лише уник покарання, а був призначений на посаду ближче до адміністративного центру області – прокурором Луцького району.

Крім того минулого року племінник Сергія Масалова Андрій та його колега Віктор Рудусь були фігурантами кримінального провадження за фактом побиття жителя міста Рожище Бориса Бекуріна. Тоді суд засудив родича прокурора до восьми років позбавлення волі, а Віктора Рудуся до семи.

Втім адвокати засуджених та подали касаційні скарги до Вищого спеціалізованого суду з розгляду кримінальних справ, який повернув провадження до Апеляційного суду Волинської області, а той після перегляду справи направив провадження до суду І інстанції.

1 коментар

  1. семен сказав:

    Мабуть ця прокурорська свиня в АТО поїхала, ніколи прийти до суду!

Залишити відповідь