Мера Володимира-Волинського спробували облити зеленкою. ОНОВЛЕНО

Активісти громадської ініціативи «Чорна гвардія імені Нестора Махна» кажуть, що облили зеленкою міського голову Володимира-Волинського Петра Саганюка. Натомість мер розповів: така спроба була, але провалилася.

Цю “акцію” активісти влаштували о 8:00 5 червня, коли мер йшов на роботу.

Як йдеться у відеозаяві активістів, причиною такою акції стала «злочинна діяльність сім’ї Саганюків у Володимирі-Волинському».

Більше дивіться у відео нижче:

 

Також вони надіслали відео, на якому, як стверджують активісти, зеленкою облили мера.

Видання БУГ повідомляє, що спроба облити зеленкою міського голову Володимира-Волинського Петра Саганюка провалилася. Саганюк надіслав голові обласної державної адміністрації Володимиру Гунчику звернення із проханням захистити його як очільника міста від посягань на його чесне ім’я, а також захистити життя і здоров’я від зловмисників.

5 червня близько 07:30 ранку двоє невідомих молодиків у військовій формі з шевронами добровольчого батальйону “Айдару” чатували мера на автостоянці, поруч із міською радою, – цитує міського голову.

“У них в руках було дві пластикові пляшки. Я одразу зрозумів, що в них розведена зеленка. Тобто, хтось задумав проти мене провокацію”, – розповів Саганюк.

“Я одразу гукнув, що у пляшках в них розчин зеленки. Вони почали віднікуватися, казати, що я не правий. Сказали, що хочуть зі мною поговорити. Мовляв, вони із батальйону “Айдар”, у них є питання. Я сказав їм, що справжній “Айдар” зараз воює на Сході України. Провакацію вдалося нейтралізувати”, – каже мер Володимира-Волинського.

У зверененні Петро Саганюк звинувачує у діях, які чиняться проти нього, як міського голови, колишнього виконувача обов’язків начальника Головного оперативного управління Міністерства доходів і зборів Олега Мандзюка, який працював при уряді Януковича.

“Останнім часом, на замовлення Олега Мандзюка виливається бруд особисто на мене, як міського голову, та на членів моєї родини. Ці чутки не підтверджені жодними фактами та не мають нічого спільного із правдою. Прошу захистити мене належним чином від зазіхань на мою честь, життя та здоров’я”, – сказано у звернені Петра Саганюка до голови ОДА Володимира Гунчика.

Від редакції: Заголовок було змінено після заяви Саганюка.

10 коментарів

 1. 1111 сказав:

  Боже, чорна гвардія, селюки звичайні ви, ше й пукавку якусь взяли, циркачі)))

 2. Очевидець сказав:

  Я сам особисто бачив що був мер облитий я якраз на роботу йшов і весь цей цирк шапіто наблюдав ))) там потім бистро цирк поїхав а клоун залишився весь зелений так що це правда … а хлопцям у смітник раджу таких мерів кидати

 3. Вітя сказав:

  Будемо чекати 10 діб))) просто цікаво що далі та гвардія буде робити якщо не складе повноваження…

 4. Айдар сказав:

  Ти паскуда кримінальна, питання не в ”Айдарі,, (нагадаю, батальйон Айдар створений з майданівців) а в тому що ти комуніст!!!!!! 100% та слуга яника, та усі подальші коментарі будуть тобою проплачені, або залякані журналісти.

 5. Айдар сказав:

  Сам ти не напишеш, як кажуть ,,кишка тонка” зате тролів запхати гаразд, незнаю хто, та що там думають та говорять, але одне знаю точно, ВСІМ ВОРОГАМ УКРАЇНИ, ПОРА НА ГІЛЛЯКУ

 6. Танчакасяка сказав:

  Чув про цього мера багато то можу сказати так! не напрягайтеся це він сам себе заказав піариться перед виборами точно знаю, і під цей шумок виконує задачу порошенка дискритувати добровольчі батальйони.

 7. Вол сказав:

  Таким “старпьорам”, як Саганюк, давно вже треба на пенсію за синами,прийомною дочкою і внуками доглядати. І в організаціях, які він же контролює, щоб ніяке робоче місце без його “добра” не пройшло, теж таких старпьорів треба гнати. Вже взагалі: виліз на шию і ноги позвішував, причому не тільки своі!

Залишити відповідь