Луцьк: студенти змайстрували квадракоптер для військових

Волинські профтехучилища представили свої роботи на виставці у Луцьку. Один з експонатів – квадракоптер для військових.

Про це повідомляє інформаційне агентство «Волинські новини».

Квадрокоптери для військових, палац із сірників, смаколики та вишиванки – це не весь перелік учнівських робіт, які представляли волинські професійно-технічні училища.

Щороку в Луцьку наприкінці навчального року відбувається свято професійно-технічної освіти, на яке приїздять всі ПТУ Волині. Традиційно вони представляють роботи своїх учнів та викладачів, які можна не лише роздивитися, а й придбати.

Так, учень ДПТНЗ «Камінь-Каширське ВПУ» презентував свою курсову роботу – справжнісінький кількаповерховий палац, виготовлений із сірників. На жаль, сам автор не приїхав, відтак невідомо скільки сил і часу витрачено на цю споруду.

На ярмарці можна було придбати вишиті сорочки, вироби з текстилю, з дерева.

А ось учні Луцького вищого професійного училища виготовили квадрокоптера. Цей робот може підніматися на висоту 1 кілометр і пролітати таку ж відстань. Квадрокоптер виготовили учні разом зі своїм керівником. Працювали над ним від Нового року. Електроніку придбали у Китаї, тож стрибки іноземної валюти роблять такі речі доволі дороговартісні. Робот під час польоту фіксує зображення на камеру. Тривалість польоту – 15-20 хвилин.

Власне, квадрокоптер учні хочуть передати волинським бійцям, які воюють в зоні бойових дій.

Ще однією благородною справою відзначилися учні ДПТНЗ Луцьке ВПУ будівництва і архуітектури. Всі кошти, виручені з продажу робіт, вони обіцяють віддати бійцям.

Залишити відповідь