Луцьк: двері торгового центру травмували 3-річну дитину

Двері торгово-розважального центру ПортСіty травмували трирічного хлопчика, його госпіталізували до обласної дитячої лікарні.

Так, вчора, 4 червня, близько 22:00 великі двері в розважальному центрі ПортСіty, які мають автоматично реагувати на дотик до їх основи, не зупинилися, ‒ пише Інформаційне агентство Волинські новини, посилаючись на допис у соцмережі очевидця, автомайданівця Сергія Кушніра.

Батьки, які були поряд з дитиною, намагалися спинити двері, однак вони продовжували рух. Тільки після сильного удару тата по дверях, від якого тріснуло скло, вони врешті зупинилися.

Працівники охорони ПортСіty, розповідає очевидець, «накинулися» на батьків, навіть не запитавши, як почувається дитина, окрім того, вони не дозволяли завезти малюка в лікарню. Однак з часом таки відпустили батька з хлопчиком для госпіталізації в лікарню.

На місце прибула міліція.

Як пізніше розповіла мама постраждалого хлопчика Любава Дроган, вони з дітьми часто катаються на роликах в розважальному центрі – так і було в той вечір. Жінка пояснює, що хлопчик спіткнувся біля дверей, і його ніжка потрапила під двері – в невеликий отвір під щіткою. Незважаючи на це, двері не зупинились, а продовжили рух. Батько, який йшов поряд з дитиною, почав визволяти малюка з-під дверей, що помітили і охоронці.

Проте працівники торгового центру, побачивши, що відбувається, не допомогли дитині, а здійняли галас і почали вимагати в батька дитини «не ламати двері». Зрештою, батько самотужки дістав переляканого малюка з пастки.

«Чоловіка просто трясло від люті – він був в стані афекту, після того, як побачив, що трапилось з дитиною», ‒ пояснює пані Любава.

Після цього, зі слів жінки, працівники ПортCity почали розганяти очевидців, заявивши, що торговий центр закривається. А в адресу батьків прозвучали погрози за те, що вони зіпсували двері.

«Дитину ми відразу хотіли завезти в лікарню, але нам почали погрожувати і не відпускали. Спочатку взагалі не мала претензій до адміністрації, але зрозуміла, що нас намагаються зробити винними. Тому і викликала міліцію», ‒ розповідає пані Любава.

Мати постраждалої дитини каже, що відразу попросила персонал переглянути камери відеоспостереження. Мовляв, на них добре видно, що нога дитини опинилась в пастці. Після цього начальник служби охорони відлучився на деякий час, а коли повернувся, розмовляти почав інакше: «Коли прибула міліція, працівники служби охорони просто мовчки стояли в куточку. Правоохоронцям ми пояснили, що трапилось, і вони з розумінням поставились до ситуації».

Лікарі констатували в малюка забій м’яких тканин – на щастя, обійшлось без серйозних фізичних травм. Проте, зі слів матері, страшнішою за пошкоджену ногу може бути моральна травма: «Дитина дуже перелякалась, можливо, навіть доведеться звертатись до психолога».

Залишити відповідь