Гунчику порадили забути про комсомол у реформі

При проведенні адмінреформи на Волині варто забути про совєцько-комсомольські методами і не «протискувати» потрібні рішення, не запитуючи думки громади.

Про це у соцмережі Facebook написав перший заступник голови облради Олександр Пирожик.

«Невимовно подивований інформацією, яку щойно почув на зустрічі з міністром Кабінету міністрів Ганною Онищенко у сесійній залі Волинської облради. Нібито на 10 червня у нас запланована сесія, яка розглядатиме питання про адмінреформу. Щоправда, голова ОДА Володимир Гунчик одразу ж її поправив: сесія буде 19 червня. Сказав це як доконаний факт, хоча питання про дату майбутньої сесії в раді ще не обговорювалося», – пише Пирожик.

«Виявляється, тепер сесії у нас призначає голова ОДА? А я досі думав, що це – прерогатива голови обласної ради. То, може, скоро пан Гунчик у нас і сесії вестиме? Як він уже намагався це робити під час сесії 28 травня…» – додав депутат.

Він висловлює подив такій поквапливості. «Наївно думати, що за цей короткий час люди визначаться з таким непростим питанням. Невже дозволимо комусь діяти старими совєцько-комсомольськими методами, “протискуючи” потрібні рішення і не запитуючи думки громади?» – йдеться у дописі.

На думку Пирожика, треба зробити все, аби думка кожної громади була почутою. «А це можливо лише шляхом проведення сходів селян, громадських слухань чи місцевих референдумів». – вважає він.

Залишити відповідь