Поранена медсестра Лютик вийшла з коми

Дівчина-медик з позивним «Лютик», яка підірвалася на міні, вийшла з коми. Доброволець втратила обидві ноги, отримала пошкодження ока та руки в зоні бойових дій.

Про це повідомляє СТБ.

25-річна Ірина Іванюш поїхала на Схід волонтеркою, а потім пішла добровольцем у збройні сили. Їй завжди вдавалося минати кулі, але того злощасного дня дівчина натрапила на розтяжку.

Героїчну дівчину рятують в лікарні Мечникова у Дніпропетровську. Зараз лікарі намагаються врятувати їй око. Вікнам вдалося зустрітися з відважною дівчиною. Вона добра пам’ятає що з нею сталося.

«Пересуваючись з групою тактичною, я зрозуміла, що наступила на розтяжку, за попередьою інформацією їх там вже не мало бути. Все що можу сказати, це калібр С5,45 СМ62 – це зло, це не чесно, не справедливо,»- згадує поранена.

Про своє поранення 25-річна дівчина говорити не хоче – крім фізичного, в неї дуже тяжкий і моральний стан. Аби підбадьорити Ірину головний лікар уже запропонував їй роботу. Як тільки одужає, студентку Дніпропетровської мед академії чекають у тій таки лікарні Мечникова.

Та попереду на Ірину чекає ще кілька операцій і непростий процес відновлення. У родині двоє інвалідів – мама й дідусь. А гроші на лікування, реабілітацію й протези потрібні чималі.

Історія медсестрички Лютик уже сколихнула всю країну. Цілий тиждень для її порятунку одногрупники здавали кров, допомагають волонтери, а вихідними гроші на її лікування збирали й у її рідному Дрогобичі діти-пластуни.

Допомогти Ірині пройти лікування і реабілітацію можете й ви. Реквізити для допомоги: картка ПриватБанку на ім’я мами Іванюш Ганни Петрівни 4149 4978 3143 8827.

Залишити відповідь