На Волині за корупцію засудили майора міліції

За хабар засудили оперуповноваженого в особливо важливих справах управління боротьби з організованою злочинністю УМВС України у Волинській області.

Слідчий відділом прокуратури Волинської області проводив досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо міліціонера, який упродовж березня-червня 2014 року вимагав та одержав від особи, яка вчинила тяжкий злочин, хабар обсягом понад 9 тисяч гривень, пообіцявши зловмиснику не притягувати його до кримінальної відповідальності, ‒ йдеться в повідомленні прокуратури.

У судовому засіданні чоловік свою провину не визнав та всіляко намагався ухилитися від передбаченої законом відповідальності, між тим, зібраних правоохоронцями доказів було достатньо, аби довести вину міліціонера.

Луцький міськрайонний суд визнав оперуповноваженого винним у скоєному та призначив йому покарання у виді 5 років позбавлення волі з конфіскацією майна та спеціальною конфіскацією. Окрім того, його також позбавлено спеціального звання «майор міліції» та права 3 роки обіймати посади в правоохоронних органах.

Залишити відповідь