Митники пообіцяли допомагати волинським волонтерам

Волинські волонтери обговорили з митниками питання митного оформлення товарів для потреб військових.

Про це повідомляє прес-служба волинської митниці у Facebook.

Волинські волонтери зустрілися з митниками, аби обговорити актуальні питання митного оформлення товарів, гуманітарних вантажів та засобів для українських військових.

Під час зустрічі, виконуючий обов’язків начальника митниці Андрій Андрейків розповів, що наразі існує низка законодавчих актів щодо діяльності волонтерського руху та ввезення гуманітарних вантажів.

Однак, не всі волонтери дотримуються вимог законодавства. До того ж трапляються випадки, коли для оперативного вирішення ввезення деяких товарів бракує правових норм їх урегулювання.

«Відповідні пропозиції, що напрацьовані спільно з Вами, представниками волонтерських організацій Волині, будуть надіслані до органів законодавчої та виконавчої влади задля вдосконалення законодавства з питань спрощення митного оформлення вкрай важливих товарів для потреб військових та внесення відповідних змін до чинного законодавства», – зазначив керівник.

Волонтери погодилися з тим, що є багато неврегульованих питань. Однак, за словами активістів, митниця дослухається до них та у вирішенні найбільш проблемних питань йде назустріч.

«Щодо гуманітарної допомоги, то процедура визнання такого вантажу гуманітарним є дуже складною,» – повідомив представник волонтерського руху Волині Олексій Панасюк.

Наприкінці зустрічі, очільник митників зазначив, що митниця готова до діалогу з волонтерами для оперативного вирішення проблемних питань, тому роз’яснення щодо шляхів їх вирішення та практика проведення подібних зустрічей триватиме й надалі.

1 2 3

Залишити відповідь