Луцьк: дітям загиблих Героїв показали військову та пожежну техніку

Дітям загиблих військових показали військову та пожежну техніку в рамках проектів «Дітям – безпечне майбутнє» та «Запобігти, врятувати, допомогти».

Про це повідомляє прес-служба рятувальників області.

Учора, 1 червня, у Луцьку на території Волинського регіонального музею українського війська і військової техніки відбувся захід для дітей загиблих військових, а також дітей чорнобильців. Дійство відбулося в рамках проекту «Дітям – безпечне майбутнє». Участь у ньому взяли працівники Служби Порятунку «101» та Волинського обласного добровільного товариства «Спілка Чорнобиль».

Так, дітям показали військову техніку та озброєння: авіаційні комплекси, бронетанкову техніку, зенітно-ракетні комплекси, артилерійське озброєння, техніку служб забезпечення тилу Збройних Сил України та техніку військ зв’язку. Усе це привезене з різних військових частин, що дислокуються в Одесі, Харкові, Львові, Житомирі, Хмельницькому, Рівному, Полтаві, Чернігові, Тернополі, Вінниці, Луцьку.

Діти з цікавістю оглянули експонати, ознайомилися з історією вітчизняної авіації.

«Історію треба знати, бо вона йде тими самими стежками, а, отже, вчить нас, як не повторювати помилок з минулого, – звернувся до учасників акції  директор Волинського регіонального музею українського війська та військової техніки Ігор Пасюк.

Очільник музею показав дітям гармати, танки, військовий вертоліт. Маленькі відвідувачі фотографувалися та підіймалися на літаки, військову техніку, а  представники клубу військової реконструкції «Лучеськ» та «Волинського козацького братства» вчили їх в стріляти з лука.  І дорослі, і діти, мали змогу  здобути навички збирання та розбирання військової зброї.

По тому дітлахам показали пожежний автомобіль у рамках громадської акції «Запобігти, врятувати, допомогти».

Працівники ДСНС ознайомили дітей зі спеціальною пожежно-рятувальною технікою та продемонстрували можливості Служби Порятунку «101» з гасіння пожеж. Спочатку розповіли дітям, як потрібно діяти у випадку виникнення надзвичайної ситуації та що робити для її запобігання. Далі вогнеборці гасили інсценізовану пожежу за допомогою порошкового  вогнегасника, створивши на вулиці білий туман –  хмару зі спеціального вогнегасного порошку. Чимало присутніх виявили бажання закріпити отримані знання на практиці.

Окрім того, пожежники влаштували дитячу вікторину «Хто швидше загасить вогонь», де кожен охочий мав можливість подати воду з пожежного ствола разом із справжніми рятувальниками.

1 2 3 4 5

Залишити відповідь