Батько викраденої на Волині дитини кличе жінку в Люксембург

Де знаходиться викрадений однорічний син мешканки Володимира-Волинського досі невідомо. Однак, батько хлопчика вимагає, щоб жінка приїхала до нього у Люксембург.

Про це інформаційному агентству «Волинські Новини» розповів начальник управління карного розшуку УМВС у Волинській області, полковник міліції Геннадій Єпіфанович.

Нагадаємо, 17 травня на Волині невідомі особи викрали дитину. Так, стало відомо, що матір викраденого хлопчика – мешканка Володимира-Волинського, яка навчалася в Києві. Під час навчання познайомилася з громадянином Тунісу, куди потім пара переїхала на постійне місце проживання. Офіційно ці стосунки не були оформлені, але від цього цивільного шлюбу в січні 2014 року народилася дитина.

Мати згодом повернулася на територію України, а дитина залишилася з батьком, і мешкала до початку 2015 року на території Королівства Люксембург, де проживає також рідна сестра батька. Яким чином дитина потрапила до України – достеменно невідомо. Є підозри, що матір незаконно перевезла її в Україну. А батько вирішив таким же чином сина повернути.

ЧИТАТИ ДЕТАЛЬНІШЕ: СОЦМЕРЕЖІ: БАТЬКО ВИКРАДЕНОЇ НА ВОЛИНІ ДИТИНИ – МУСУЛЬМАНИН

Правоохоронці з’ясували, що викрадений хлопчик не є громадянином України. Геннадій Єпіфанович розповів, що замовником викрадення офіційно визнано батька хлопчика. Та ані викрадачів, ані дитини досі не знайшли.

Фото дитини розіслані в усі аеропорти, порти, попереджені прикордонники та митники.

Наразі тривають слідчо-оперативні заходи, встановлюються особи виконавців замовлення – викрадачів.

До слова, мати хлопчика, кажуть в УМВС, спілкується телефоном з батьком дитини. Чоловік вимагає від дружини, щоб вона повернулася до нього за кордон.

Залишити відповідь