«Старому Луцьку» заважає спати гучна музика в кафе

Лучанин Андрій Білан поскаржився на кафе “Маска”, в якому далеко за північ гучно ввімкнули музику.

Про це він написав у Facebook.

“Ожило піцерія “Маска” в старому місті…. половина першої ночі, 31.05.2015 року, а музика лабає..якщо не помиляюсь працює гендель до 23.00 але вони гадають що нікому не заважають! АУ …мунціципали Ви де ) мм..да)) як набридли ці б…..і генделі.”Техас”, “Маска”….музика це ще квіточки. а вибачте на слові, загажені закавулки…це що нам жителям терпіти!?” – пише чоловік.

“Лучани давате долучайтесь..пишіть про порушенян в генделях…які реально заважають жити! раз не може помогти міліція та влада..будем діяти радикальніше ..скоріше всього! подзвонив директору, подякував за нічну музику) відмазка була проста..ну так у нас випускні..що ж ми зробим )) є нічні клуби, спеціальні заклади із ізольваними стінами від звуку, й там собі дурійте, танцюєйте, я так розумію.. тож теж свого часу був випускний! але вибачте мене заклад Техас..ну це ж ЖАХ.. розумні батькі в той б……к дітей не пустять ….але ж реалії 21 століття показують повну деградацію як молоді так й батьків..часом…не всіх звісно ж”, – додав він.

“Подзвонив директору о 0.41 попросив зробити гучніше музику бо ми сусіди заснути не можем)) й на наше прохання заклад, який працює до 22….увімкнув музкиу гучніше й уже 0.53 а музика грає дужче))) круто )) люблю Луцьк )) мабуть у нашому місті немає такого поняття як тиша після 22 години ))” – написав чоловік.

1

1 коментар

  1. підтримую сказав:

    ТРЕБА СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ БОРОТИСЬ ЗА НІЧНИЙ СПОКІЙ В НАШОМУ МІСТІ!!!! ВЛАДА РОМАНЮКА-ЯКОВЛЄВА НЕ РЕАГУЄ НА ВИМОГИ НАРОДУ! РОМАНЮК ОБІЦЯЄ-ЯКОВЛЄВ РОБИТЬ ТАК ЯК ТРЕБА ОБОМ!

Залишити відповідь