Люди Колісника «наїхали» на працівника мисливського господарства «Звірівське»

Скандальний екс-директор мисливського господарства «Звірівське» Андрій Шпорук звинувачує єгеря, який нині працює на підприємстві, у крадіжці коней. Нинішній директор підприємства Ярема Байда називає такі звинувачення помстою за усунення з посади.

Конфлікт розгорівся на території Ківерцівського району у неділю, 31 травня.

Нагадаємо, нещодавно Андрій Шпорук судився за поновлення на посаді директора мисливського господарства «Звірівське», однак суд йому відмовив. Після цього він влаштувався на роботу у приватне мисливське господарство «Майдан мисливський», взявши туди і своїх підлеглих.

Один із них – Валерій Бандура звинувачує єгеря «Звірівського» Дмитра Трофим’юка у крадіжці коней, з якими той нібито працював у «Майдані мисливському». Проте, як стверджує інший єгер Олег Вишенський, Трофим’юк цілий день знаходився у селах Дідовичі та Журавичі Ківерцівського району, тому фізично не міг вчинити крадіжку.

Наразі Дмитра Трофим’юка забрали у Ківерцівський райвідділ міліції.

Як стверджує Яремай Байда, це звинувачення є частиною «війни» людей із групи екс-очільника управління лісового та мисливського господарства Богдана Колісника за повернення впливу на ДП «МГ «Звірівське».

Нагадаємо, саме тут розташоване так зване «межигір’я Колісника», а поряд – його приватний «Майдан мисливський».

Залишити відповідь