Кононовичі створили «Лівий марш» на Волині

Волинські комуністи створили осередок організації «Лівий марш: праця, зарплата, захист» на Волині.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав один із братів Кононовичів Олександр.

Нагадаємо, у Києві в четвер, 28 травня, відбулися установчі збори всеукраїнської громадської організації «Лівий марш: праця, зарплата, захист», яку створив глава Компартії України Петро Симоненко. Одним із її лідерів став і екс-нардеп із Волині Адам Мартинюк.

«Лівий марш» створений на Волині. 30 травня відбулися установчі збори Волинської обласної організації Всеукраїнської громадської організації «Левый марш: труд, зарплата, защита». Новостворена організація ставить перед собою завдання відстоювати конституційні права і свободи громадян, боротися з убогістю, домагатися соціальної справедливості в Україні. Керівником ВГО ВГО «Лівий марш» збори одноголосно обрали Петра Бущика», ‒ йдеться в дописі.

Як відомо, ще в листопаді голова Волинської ОДА просив СБУ дати правову оцінку діям братів Кононовичів, адже вони неодноразово їздили у Луганськ із «гуманітарною допомогою», де відкрито заявляли про свою підтримку сепаратистів. Самооборона Волині навіть збирала підписи до СБУ під зверненням що них.

Натомість на початку березня 2015 року активісти взяли справу в свої руки і відвели Олександра у СБУ. В установі комуніста відпустили, розпочавши досудове розслідування.

Залишити відповідь