Волинські волонтери купили бійцям іноземну форму

Військову форму купили волинські волонтери в рамках проекту «100 тисяч у місяць».

Про це повідомляє Волинський інформаційний портал.

Волонтери з Волинського обласного центру допомоги учасникам АТО та їхнім сім’ям закупили якісну іноземну форму (англійську та італійську) хлопцям з Волині, які воюють на передовій. Ще частину суми зі 100 тисяч, передбачених  на травень, витратили на футболки. Також придбали по декілька десятків пар берців, кросівок та «кікімори». Це все обійшлося в 70 тисяч гривень.

Як розповіли у Центрі, на сьогодні є майже сотня заявок на форму як особистих, так і колективних, втім першочергово її отримують ті волиняни, які вже на передовій. Волонтер Володимир, який вже більше року доправляє вантажі нашим хлопцям на Схід, каже, що військовий одяг розходиться серед бійців, як гарячі пиріжки. А щоб він якнайдовше служив бійцям, волонтери Центру формують для них своєрідні пакунки господарчої допомоги, куди кладуть нитки, голки, ґудзики, скотч та клей.

Тим часом, за словами Володимира, наступне замовлення з передової – бензопили та індивідуальні аптечки для бійців. До речі, ліки, як і форма, своєї актуальності також не втрачають, адже знеболювальні та кровоспинні препарати, а також перев’язувальні матеріали та джгут задля порятунку мають бути у кожного бійця на передовій.

Загалом в рамках проекту «100 тисяч у місяць» благодійний фонд «Європейський вектор» та його меценат нардеп Сергій Мартиняк на потреби військових вже спрямували майже 400 тисяч гривень.

За ці гроші у квітні купували форму, футболки, шкарпетки під військове взуття та берці. Також запчастини для ремонту техніки та автомобіля, яким волонтери передають вантажі на передову. А ще придбали медпрепарати, якими доукомплектували аптечки для бійців, та ліки від застуди для хлопців 14 ОМБР. Натомість у березні гроші спрямували на рації саперній роті групи інженерного забезпечення 14 ОМБР, на матеріали для виготовлення сітки, яка є основою маскувальної, на військову форму та запчастини для техніки. А в лютому придбали акумулятори, баки, запчастини, тосол для техніки, а ще зимові спальники бійцям. Таким було замовлення волинських волонтерів.

Нагадаємо, заявки від волинських волонтерів в рамках проекту «100 тисяч у місяць» приймають у благодійному фонді «Європейський вектор» та Центрі допомоги учасникам АТО та їхнім сім’ям.

 lll

mmmmm

Залишити відповідь