У Володимирі знищили таблички з закликом не смітити

У Володимир-Волинському парку невідомі знищили табличку із закликами не смітити та берегти довкілля. Інформаційну дошку створили місцеві розробили та виготовили місцеві активісти.

Про у групі «ВолодимирІнфо» у Facebook повідомила волонтерка Валентина Борусевич.

«Не довго провисіли наші інформаційні таблички у парку. Сьогодні вже одну виламали. Цікаво що думав цей нелюд, коли ламав її, нищив дерева, смітив??? Напевно нічого, бо розумової діяльності немає у тих, хто без мозгів!!! Шкода і за природу і за таких людей. А батькам повинно бути ще й гірко на душі, що не виховали з даної Богом дитини Особистість», – йдеться у дописі.

Як повідомила волонтерка та адміністратор групи «ВолодимирІнфо» у Facebook Валентина Борусевич, табличку з закликом не смітити активісти встановили у місцевому парку ще 24 травня, сьогодні ж вона розтрощена.

Ще одну таку саму інформаційну дошку зламали біля стадіону міста, – пише у коментарі до допису активіст Андрій Кандиба. Чоловік, власне, і зініціював створення табличок.

Так, він у групі «ВолодимирІнфо» запропонував усім нейбадужим долучитись до створення міні-бордів з інформацією щодо дотримання чистоти заповідної території міста. Відразу ж відгукнулися люди, які підтримали цю пропозицію, у коментарях пропонували варіанти тексту, який варто помістити на таблички, зголошувалися з наміром долучитися до справи.

Зрештою у неділю, 24 травня, цю ідею реалізували Юрій Федорчук, Андрій Дячук, Сергій Барщевський, Григорій Гороть та Валентина Борусевич. Вони встановили п’ять табличок у парку – біля Василівської церкви, поблизу джерела та в інших місцях, де активно відпочивають – а відтак, і смітять, володимирчани. Текст і зображення для міні-бордів знайшли в інтернеті, тому, на жаль, не обійшлося без помилок (замість «папірців» тексти закликають не викидати «бумажки»), але загалом виглядають вони весело й ефектно, та й заклик містять правильний. На виготовлення табличок (а вартість однієї – 76 гривень) активісти витратили власні гроші.

Так виглядала табличка, створена активістами Володимира-Волинського

11390102_1627641254139782_4458734924975476698_n

Невідомі зловмисники зламали табличку

Снимок3

Снимок2

2 коментарі

  1. Свідомий сказав:

    Це мені чимось нагадує таблички над дорогами “Дякуємо за чисті узбіччя”, толку ніякого, а показуху зробили. Чомусь у всьому світі табличок не встановлюють, а гуртуються і роблять прибирання. Знаєте чому? Краще б встановили смітник, дивись хтось і вкинув би в нього

  2. Свідомий сказав:

    Табличка не в тему певно була, з помилками (бумажка, це у нас кацапи пишуть), брехнею (свиня охайна тварина, за будь яким посиланням можна глянути), плагіатом (http://blog.dyos.ru/2013/06/ad.khv.html) та рекламою.

Залишити відповідь