З України до ЄС везуть нелегальну зброю

На сьогодні уже існує трафік нелегальної зброї з України до Європи. Деякі фахівці ввжають, що зброя, яку використовували терористи під час нападу на редакцію видання Charlie Hebdo в Парижі, має українське походження.

Про це в ході безстрокового телемарафону «Україна понад усе» в ефірі 5 каналу повідомив голова наглядової ради «Української асоціації власників зброї» Георгій Учайкін.

«Сьогодні великий обсяг нелегальної зброї територією України пересувається в усіх напрямках. Я був одним з учасників зустрічі з місією ОБСЄ. Вони моніторять і фіксують, що вже є трафік нелегальної зброї з України до країн Європи (Західної). Вже є думка, яка висловлюється фахівцями, що можливо на 70-80% ті автомати, які вистрелили в Парижі під час нападу на редакцію видання Charlie Hebdo, мають українське походження», – зазначив він.

Нагадаємо, напередодні Генеральний прокурор України Віктор Шокін в інтерв’ю парламентській газеті «Голос України» заявив, що вніс до РНБО пропозиції щодо узаконення можливості для приватних осіб захищати своє майно зі зброєю в руках.

Залишити відповідь