Волинянка на 10 тисяч ошукала «рідну» крамницю

Волинянка відповідатиме за розтрату коштів і майна. Жінка внесла несанкціоновані зміни в програмне забезпечення касового апарату, зокрема зменшила націнку на продукцію.

Цим вона здійснила розтрату коштів магазину на понад 10 тисяч гривень, – повідомляє прес-служба міліції.

До Старовижівського райвідділку міліції надійшов рапорт оперуповноваженого про розтрату товарно-матеріальних цінностей працівниками магазину. Правоохоронці встановили, що у період із вересня 2014 року по березень 2015 року працівники магазину вносили несанкціоновані зміни в електронно-обчислювальні машини шляхом внесення змін в програмне забезпечення касового апарату.

Таким чином зменшили націнку на продукцію, чим здійснили розтрату коштів на загальну суму понад 10 тисяч гривень.

Міліціонери з’ясували: до протиправних дій причетна працівниця магазину. Відомості про цей факт зареєстровано в Єдиному реєстрі досудових розслідувань за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених частиною 1 статті 362 (Несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (комп’ютерах), автоматизованих системах, комп’ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї) та частиною 3 статті 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, вчинено повторно) Кримінального кодексу України.

Жінці оголошено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень. Тепер їй загрожує покарання у вигляді обмеження волі від трьох років до восьми років позбавлення волі.

 

Залишити відповідь