У Луцьку назвали найбільших боржників за тепло

ДКП «Луцьктепло» оприлюднило перелік будинків із зазначенням обсягу заборгованості за спожиті послуги з теплопостачання.

Про це повідомили на ДКП «Луцьктепло».

Комунальники нагадали, що гарячу воду відключили через борги ДКП перед НАК «Нафтогаз» за спожитий природний газ. Станом на 21 травня 2015 року поточна заборгованість комунального підприємства за природний газ становить 39,5 мільйона гривень. У той же час загальна заборгованість населення міста за надане тепло та гарячу воду перед ДКП «Луцьктепло» сягає 47,2 мільйона гривень.

«Просимо у найкоротші терміни погасити наявну заборгованість для відновлення постачання гарячої води в оселі мешканців міста. У випадку скрутного фінансового стану у вас є можливість реструктуризувати заборгованість у відділі збуту підприємства», – підкреслюють на ДКП «Луцьктепло».

Також на підприємстві оприлюднили перелік будинків із зазначенням обсягу заборгованості за спожиті послуги з теплопостачання.

Всього в списку – 752 будинки. З них мешканці 75-х боргують понад 100 тисяч гривень. Цікаво, що мешканці будинку №6 на вулиці Шевченка переплатили за газ 1,3 тисячі гривень. Найбільше боргують мешканці будинку №50 на Станіславського – майже 300 тисяч.

Загалом ці 75 будинків боргують третину від понад 33 мільйонів гривень, які населення не заплатило за газ.

Залишити відповідь