У Луцьку збиратимуть гроші для дітей загиблих бійців

У Луцьку у рамках п’ятого, ювілейного фестивалю «Волинський благовіст» збиратимуть гроші для дітей загиблих військових.

Про це під час прес-конференції заявив голова інформаційно-просвітницького відділу Волинської єпархії УПЦ Валентин Марчук, – пише Волинський інформаційний портал.

Марчук розповів, що невдовзі, 7 червня відбудеться п’ятий, ювілейний фестиваль «Волинський благовіст». Чотири попередні роки дійство проводили на стадіоні «Авангад». Цього року фестиваль відбуватиметься на Театрального майдані, з огляду на події в державі. Під час нього згадуватимуть героїв Небесної Сотні та полеглих на Сході військових.

Протягом усього дня відбуватимуться різноманітні дійства. А о 18.00 у приміщенні Волинського облмуздрамтеатру відбудеться гала-концерт. Участь у фестивалі візьмуть Василь Чепелюк, Волинський народний хор, церковні хори, Павло Дворський. Минулого фестивалю для дітей-сиріт зібрали понад 250 тисяч гривень. Цьогоріч левову частку зібраних коштів віддадуть дітям, батьки яких загинули під час бойових дій.

Частину грошей спрямують фонду «Стопрак», а також діткам з обмеженими можливостями. «Волинська єпархія як опікувалася, так і опікується діткам, які страждають», – підкреслив Валентин Марчук і закликав волинян, небайдужих до чужого горя, не стояти осторонь біди.

Залишити відповідь