Смертельна авіакатастрофа на Волині: слідство триває півтора року

Волинські правоохоронці не припинили розслідування авіакатастрофи, яка сталася в Ковельському районі 10 жовтня 2013 року.

Така відповідь надійшла до Ковельської районної ради, – повідомили у прес-службі ради.

Заступник прокурора Волинської області, радник юстиції І. Мукан повідомив, що слідчим відділом УСБУ у Волинській області розслідується кримінальне провадження за ознаками злочинів, передбачених ч. 2 ст. 15 ст. 334, ч. З ст. 281 КК України.

Під час розслідування встановили, що 10.10.2013, приблизно о 03 год. 00 хв., на полі біля с. Скулин Ковельського району Волинської області здійснив аварійну посадку літак марки “АН-2”. В результаті зіткнення із землею літак зазнав пошкоджень, що призвело до смертельного травмування пілота Глотова В.С. та пасажира Ромаха М.О.

Зазначений вище літак придбано в одному із авіаклубів Республіки Польща. Матеріали кримінального провадження дають підстави зробити висновок, що літак в Республіці Польща купувався Ромахом М.О. та Глотовим В.С. з використанням документів особи, яка не була обізнана з намірами останніх.

Установлено, що Ромах М.О. та Глотов В.С. 28.07.2013 виїхали з України в Республіку Польща, однак дані щодо їх повернення в Україну відсутні, що вказує на можливе незаконне переміщення ними літака на територію України шляхом повітряного перельоту.

Проводяться слідчі (розшукові) дії спрямовані на встановлення інших осіб, які можуть бути причетними до організації придбання повітряного судна, здійснення польотів та організації здійснення контрабанди з використанням літака.

Інші відомості досудового розслідування на даному етапі розслідування у відповідності до ст. 222 КПК України не підлягають розголошенню, оскільки їх розголошення може негативно вилинути на здійснення досудового розслідування.

Залишити відповідь