Луцьк: суд віддав Центральний ринок Горгуту на 5 років

Луцька міська рада програла суд за позовом Волинської обласної спілки споживчих товариств. Термін оренди землі, де розташований Центральний ринок, продовжили Волинській облспоживспілці на 5 років.

Про це повідомляє інформаційне агентство Волинські Новини з посиланням на депутата міськради Андрія Осіпова.

Нагадаємо, луцькі депутати в лютому 2015 року продовжили термін дії договору оренди земельної ділянки для обслуговування Центрального ринку на два роки Волинській обласній спілці споживчих товариств.

Того дня під стінами міської ради зібралися луцькі підприємці, які вимагали не розривати договір оренди з облспоживспілкою.

З’ясувалося, що Волинська облспоживспілка подала до суду і у квітні Волинський господарський суд скасував це рішення і продовжив термін дії оренди на 5 років.

Річ у тім, що ще за кілька місяців до закінчення терміну дії договору оренди облспоживспілка надіслала лист до міської ради з проханням продовжити оренду. Та міська рада не відповіла у встановлені законодавством строки. Тому суд повважав, що справедливо буде продовжити термін дії договору на 5 років – попередній строк.

Варто згадати, що під час сесії підприємці погодилися на створення ініціативної групи, до якої мали б увійти як підприємці, так і депутати міськради та напрацювати концепцію розвитку ринку.

Щоправда, юристи міської ради, каже Андрій Осіпов, переконують, що оскаржуватимуть згадане судове рішення.

Залишити відповідь