На Волині покращилася ситуація з видачею землі військовим

Починаючи від квітня 2015 року, майже зрівнялася кількість заяв на отримання ділянок сім’ями учасників бойових дій на Сході України, кількість дозволів та кількість виданих ділянок.

Про це сьогодні, 14 травня, повідомив начальник Головного управління Держземагентства у Волинській області Василь Василенко.

«В цілому по заявах в нас 4094, це 11,4 % від всіх заяв в Україні. У нас 1863 дозволи – це третє місце по Україні», – розповів Василенко. Він зауважив, що найбільші зрушення відбулися по фактичному наданні земельних ділянок у власність – з 1 квітня до 5 травня 307 ділянок було надано у власність. Протягом цього періоду було отримано 393 заяви.

Водночас він зазначив, що не завжди кількість виданих ділянок показує роботу району. Як приклад він навів Ківерцівський район, де виділено 319 ділянок. Проте, лише 57 з них виділено органами місцевого самоврядування, решта ж земель виділена головним управлінням Держземагентства. Тому питання вирішене в основному за рахунок державних земель. « В цілому ситуація по області добра, але в деяких районах чомусь вона незадовільна», – додав начальник управління.

Василь Василенко також розповів, де виділили найбільше дозволів на землю для учасників війни на Сході. Серед лідерів – Ковельський район, Градівська і Поромівська сільські ради Іваничівського району, Любомльський та Камінь-Каширський райони, а також Підгайцівська і Баївська сільська рада. У Володимирі-Волинському місцева влада виділила 56 ділянок у межах міста. На низькому рівні робота у Локачинському і Горохівському районі – тут майже не виділено земель. Дуже повільно проходить виділення і у Старовижівському районі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.