На Волині «наживаються» на учасниках війни на Сході

Деякі посадовці, які виготовляли проектну документацію на землі для учасників бойових дій на Сході України, завищували ціну на послуги.

Про це сьогодні, 14 травня, під час засідання комісії у Волинській обласній держадміністрації повідомив Головного управління Дежземагентства у Волинській області Василь Василенко.

Він розповів, що по деяких районах є питання з термінів видачі земельних ділянок та цінами на документи на отримання ділянки. Зокрема, зауваження виникли до роботи регіональної філії Центру державного кадастру.

«Я звертав увагу по Старовижівському районі. Накази видані в серпні і вересні минулого року, договори укладені в лютому і березні», – сказав чиновник. Він розповів, що особисто телефонував деяким учасникам війни на Сході. Вони підтвердили, що у серпні до них приходили представники Центру земельного кадастру.

«Військовим пообіцяли, ніби взялися за цю роботу, а реально ніхто нічого не робив до наради у лютому», – мовив Василенко. Тому він запропонував організувати реєстр звернень учасників бойових дій таким чином, що можна було за датами від слідкувати, на якому етапі перебуває заява на отримання земельної ділянки. Окрім цього, є зафіксовані випадки виставлення завищених цін на документацію.

«Договори укладають на виготовлення документації на землю за ціною 700 гривень, але потім укладається другий договір на 600 гривень. Тому сумарно ми маємо 1300, хоча рекомендуємо 700. І це робить керівник відділу державного підприємства», – зазначив голова управління Держземагентвства.

Василенко уточнив, що це лише один з випадків, який він особисто перевірив, і якщо пошукати, то знайдуться подібні випадки. Тому начальник управління наголосив на необхідності недопущення подібних випадків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.