На Волині відкрили дошку пам’яті двом загиблим героям

Дошку пам’яті двом загиблим героям відкрили в одній із шкіл Маневицького району. Володимира Гринюка та Олександра Деркача вшанували на території Великояблуньківської загальноосвітньої школи.

Про це йдеться у Волинській газеті.

Схилити голови перед світлою пам’яттю полеглих у боях прийшли до місцевої школи мешканці сіл Велика Яблунька та Граддя.

На урочистій лінійці, у  День пам’яті та примирення 8 травня відкрили дошку пам’яті загиблим героям Володимиру Гринюку та Олександру Деркачу, які виконували бойове завдання на Сході.

 Директорка школи Тетяна Остапук зі слізьми на очах розповіла про своїх недавніх учнів, Володю та Сашу: «Хороші, веселі, життєрадісні хлопці не переховувалися, не злякалися відповідальності, пішли захищати Вітчизну від ворога». Син керівниці Роман теж наразі воює.

Голова Маневицької райдержадміністрації Андрій Линдюк, виступаючи перед присутніми, сказав: «Ніяке слово не верне чоловіка, сина, брата, ми низько вклоняємося за Ваш подвиг. Ці маки, що червоніють на грудях, є символом пам’яті про героїв. Ця пам’ять має бути постійною».

Перед присутніми виступили також голова Маневицької районної ради Людмила Веремчук, сільський голова Іван Ткачук, начальник відділу освіти райдержадміністрації  Олександр Гаврилюк, демобілізований військовослужбовець Іван Турчик, родичі полеглих бійців. Освятив дошку пам’яті священик місцевого Хресто-Воздвиженського  храму протоієрей Іоан.
Особливу подяку висловила директор школи Тетяна Остапук підприємцю Галині Баран, яка за символічну плату виготовила меморіальні дошки полеглим бійцям.

Залишити відповідь