Луцька лікарня придбала обладнання на понад два мільйони гривень

Луцька центральна районна лікарня придбала радіологічне, електромедичне та електротерапевтичне устаткування на суму 2 500 000 гривень.

Про це йдеться у Віснику держзакупівель від 7 травня, – повідомила громадська активістка Ольга Бузулук.

Щоб закупити дороге обладнання, застосували скорочену процедуру закупівлі – у зв’язку з нагальною потребою у забезпеченні лікувального закладу виробами медичного призначення у відповідності до п.2.ч.3 ст.21 Закону України «Про здійснення державних закупівель».

Так, придбана апаратура базується на використанні рентгенівського випромінювання для медичних, хірургічних, стоматологічних і ветеринарних потреб (зокрема апаратура для радіографії та радіотерапії). Закуплений цифровий рентгенодіагностичний комплекс розрахований на два робочих місця. Таке обладнання є сучасною рентгенівською діагностичною системою, що забезпечує отримання цифрових рентгенографічних зображень в положеннях «Стоячи», «Сидячи» та «Лежачи» з подальшим отриманням твердих копій знімків.

До участі в торгах було подано дві конкурсні пропозиції, відтак, виграло ТзОВ «Медсервісгруп», запропонувавши таку вартість, як і очікувалось, а саме, 2 500 000 гривень.

Залишити відповідь