Луцьк: скандальне будівництво триває

Триває будівництво торговельного павільйону на вулиці Воїнів-Інтернаціоналістів у Луцьку, яке вже опинилося в епіцентрі скандалу. Однак, схоже, підприємець досягнув порозуміння із мешканцями сусіднього будинку.

Про це у соціальній мережі Facebook написав громадський діяч Михайло Шелеп.

Шелеп зазначив: «Будівництво магазинчика, чи чого там, по вул. Воїнів-Інтернаціоналістів триває. Я так розумію що забудовник досягнув з мешканцями певного компромісу, бо паралельно із підготовкою майданчика для встановлення споруди робітники облаштовують пішохідні доріжки»

«Але якось робітники сильно захопились роботою, тож не подумали про безпеку пішоходів, які змушені оминати будівельний майданчик по дорозі!!! Хіба це правильно?» – додає він.

Михайло Шелеп нагадав, що це – саме той округ, виборці якого так і не дізналися номер телефону депутата, що був тут обраний в 2010 році. «А мова про Василя Гриба, який нікому номер своєї мобілки не дає…», – пише він.

Нагадаймо, тиждень тому обурені мешканці вимагали у влади зустрічі із забудовником, який не поцікавився думкою людей. Своєю чергою, чиновники запевняли, що у підприємця є всі дозволи, тож роботи – законні.

Залишити відповідь